ברוכים הבאים

 

להצעות מחיר התקשרו: 054-4454347

גילאון עבודות נירוסטה היינו מפעל בעל ניסיון רב המתמחה בפתרונות נירוסטה וריתוכים בעיקר למגזר התעשייתי והעסקי, העבודה היא עם סוגי נירוסטה שונים (כמו נירוסטה 304, נירוסטה 316).

לקוחותינו נפרשים החל ממפעלי תעשיות פרמצבטיות, תעשיה צבאית, חברות מזון הגדולות, אדריכלים ומעצבי-פנים, נגרים ונגריות, שיש, חברות קידוח וכלה בלקוחות מוסדיים ופרטיים.

 

המשותף ללקוחותינו הוא הצורך בפתרון איכותי ומקצועי, שיעמוד בסטנדרטים, באיכות ביצוע מרבית, רמת גימור גבוהה ועמידה בזמן האספקה שנקבע. במסגרת פתרונות האל-חלד, מציג מפעל הנירוסטה שלנו עבודות נירוסטה מקצועית ע"פ סקיצות ושרטוטים או בניית מוצר מאפס יחד עם הלקוח, ייצור מוצרי נירוסטה מעוצבים לפי הזמנה פרטנית מעברים, משפכים, מכלים, מחליפי חום, ראקטורים, תבניות מכל סוג שהוא, אלמנטים מיוחדים, מעקות מעוצבים וכו'.

 

קיימים מגוון פתרונות ייצור נירוסטה, בהם נכללים: תבניות נירוסטה עבור תעשיות השיש הסינטטי צנרות נירוסטה ומכלי נירוסטה לתעשייה ולמגזר הפרטי והעסקי, מעקות נירוסטה, תבניות לתעשייה(חדרים סטריליים).

 

לרשות המפעל מכונות לחיתוך, ליטוש, השחזה, כיפוף, רתכות מעגלות וכו'. הניסיון הרב במשך השנים ועבודה עם מגוון של לקוחות מתחומים שונים בעיקר בתחום התעשייה מאפשר מענה על מירב האתגריים בתחום.

 

אנו בעלי מוניטין וניסיון רב שנים בתחום הנירוסטה ונוכל לענות לאתגרים מיוחדים ולהציע בנוסף פתרונות מותאמים אישית ללקוחותינו.

 

 

אודות

 

חברת גילאון (איזמירלי) הינה מתמחה בייצור עבודות נירוסטה (פלב"מ) לכל התחומים מהתעשיות השונות עד לעיצוב ואדריכלות. ייחוד החברה הוא ייצור הנעשה עם תשומת לב לפרטים בכל רמת גימור על פי הנדרש ועם התנסות רבת שנים בתחום בייצורם של מוצרי נירוסטה.

 

התמחות בעיבוד נירוסטה

פיתוח מוצרים ומציאת פתרונות

ביצוע עבודות ע"פ שרטוטים

עיצוב גדרות ומעקות מתכת ייחודיים

הכנת מכלים, תבניות ודגמים

שילוב חומרים ואלמנטים

 

ההתמקדות בנירוסטה הביאה לפריצה ולהתפתחות מקצועית ששמורה למעטים.

שימוש במתכת זו מאפשר מרחב עיבוד רב כמו חיתוך, כיפוף, עירגול, ריקוע וריתוך אינרטי השומר על תכונות החומר.

 

ביצוע עבודות מתכת במגוון תחומים:

 

יצור אביזרי עגינה מורכבים למבנים

מיכלים, עגלות, ותבניות לחברות תעשיות המזון

מתקני ייצור לנוזלים, אבקות, גלולות וכו'

מחליפי חום, ריאקטורים, משפכים ומיכלי בחישה לחברות העוסקות בתחום הכימיה והתרופות

בניית תבניות לכיורים ומשטחים לתעשיות שיש יצוק

מוצרי פלדה שונים לחברות פיתוח אמצעי לחימה

 

בנוסף, אנו מציעים אפשרות לריתוך ארגון בנירוסטה ואלומיניום, תכנון שרטוט וביצוע של תשתיות נירוסטה, עבודה איכותית, רמת גימור גבוהה, אחריות מלאה לתכנון ולביצוע מגוון אפשרויות – שיפועים, מעגלים, ליטוש והברקה, תוך שילוב אלמנטים וחומרים נוספים.

המלצות

לפני ארבע שנים הזמנתי פעם ראשונה מיכל נירוסטה מגילאון. אני רגיל לקבל מוצרים כאלה בצורה לא מלאה כך שאני נאלץ פעמים רבות לחזור ולשנות את המוצר בשנית (דבר שעולה לא מעט כסף).

גילאון יייעץ לי ועזר לי להגיע לפתרונות שלא חשבתי עליהם שבדיעבד עזרו לי מאוד במפעל שבו אני עובד. כמובן כאשר קיבלתי את המיכל שכולל מערכת די מסובכת גיליתי רמה גבוהה של ביצוע שנדיר למצוא בשוק היום.
מאז ועד היום אני עובד איתם רבות ומרוצה כל פעם מחדש.

דוד אליהו
מנהל רכש